Konya Çekici & Oto Kurtarıcı

Mart 27, 2021 Uncategorized

Pek çok şehirde en çok ihtiyaç duyulan acil durumlardan birisi oto kurtarma işlemidir. Ne zaman başınıza bir şey geleceği ya da yolda kalacağınız belirsizdir. Konya çekici hizmetlerinin ise sınırsız bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkacağından emin olabilirsiniz. Özellikle bu yönüyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak yoldaki en büyük dostunuz olabiliyor.

Bazen ufak bir mekanik arıza, bazen yaptığınız ya da karıştığınız bir kaza yolda kalmanıza neden olabilir. Bu gibi durumlarda en büyük sorunlardan birisi ise aracınızın bulunduğu noktada kalmasıdır. Eğer aracınızı güvenli bir şekilde sanayiye, tamirciye, yetkili servise ya da otoparka çekilmesini istiyorsanız hemen Konya çekici telefonu ile irtibata geçerek konum bilginizi paylaşabilirsiniz.

Konya Oto Kurtarma

Otomobilinizin güvenli bir şekilde çekilebilmesi için pek çok önemli kıstas vardır. Aracınızın durumuna bağlı olarak farklı çekicilere ihtiyaç duyulabilir. Büyüklüğü, ağırlığı, kaza durumu gibi parametrelere göre uygun olan çekici modeliyle alınması olası sorunları ortadan kaldıracaktır. Konya oto kurtarma işlemlerinde de bu durum fazlasıyla önemsenir.

Hemen sizin bulunduğunuz lokasyona araç filosunda bulunan en uygun ve doğru araç yönlendirilir. Konya oto kurtarıcı olarak aracınız kaza gibi durumlarda polisin yönlendirmeleriyle otoparka çekilebilir. Eğer yolda kaldığınız ya da karıştığınız bir kazada aracınızı kendi istediğiniz bir noktaya çektirecekseniz konum belirtebilirsiniz. Dilerseniz aracınız bulunduğu yerden alınarak evinizin önüne ya da garajınıza bırakılabilir. Yine otoparka veya tamircinize, sanayiye, markaya bağlı olarak yetkili servise transfer edilebilir.

Konya 7/24 Oto Çekici

Aynı zamanda Konya çekici 7/24 hizmet alınabildiği için saat kaç olursa olsun yanınızdadır. Bunun size katacağı en büyük avantaj ise dilediğiniz zaman kullanabilmenizdir. Çünkü kazaların ya da arızaların gerçekten tespit edilebilir bir zamanlaması yoktur. Akşam saatlerinde, gece yarısı, sabaha karşı ya da günün herhangi bir saatinde arayarak hizmet alabilirsiniz.

Kaza durumlarında araç sayısına ve cinsine göre uygun olan kurtarıcılar belirtilen konuma nakledilir. Yine Konya 7/24 oto kurtarma işleminin yanı sıra şehir içi ya da şehirlerarası araç transferlerinde de kullanılması mümkündür. Alınan, satılan ya da farklı bir noktaya götürülmek istenen araçlarınız için fiyat alabilirsiniz.

Share:

Yorum Gönderin