Konya Arçelik Servisi

Mart 27, 2021 Uncategorized

Konya Arçelik servis hizmeti tüm ilçelerde ve merkez ilçede ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Sahip olduğunuz beyaz eşyaların arızalanması durumunda profesyonel ustalar tarafından onarımının sağlanması mümkün hale gelir. Tamir gereksinimi doğması ya da yedek parça temini içinse ürün tedarik zincirinin geniş olmasından kaynaklı olarak tüm gereksinimler karşılanabilir.

Günümüzde elektronik cihazların çok sık arızalanması ve bu durumu sürekli yaşıyor olmamız teknik servis anlamında bir ihtiyaç doğuruyor. Üstelik artık ürünlerin tamiri ve arızasının tespiti için de pek çok gelişim yaşandığına şahit oluyoruz. Konya Arçelik beyaz eşya tamir ve onarım hizmetleri açısından yetkili servislere ulaşman en iyi seçim olacaktır. Böylece ürünleriniz garantili bir biçimde orijinal yedek parçalarla tamir edilebilmektedir.

Konya Arçelik Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya arızaları tüm ev grubu ürünler için mümkün olabilir. Bu kapsamda buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, fırın, televizyon arızaları için profesyonel hizmet sağlanmaktadır. Konya Arçelik servisi verdiğiniz lokasyona gelerek ürününüzün arızasını tespit etmektedir. Bu süreç hiçbir şekilde eşyayı götürmeye gerek kalmadan tespit edilebilecek arızalar için yaşanmaktadır.

Büyük arızalarda da beyaz eşyalar evinizden alınarak onarım için servise getirilir. Ardından ise size arıza, onarımı için gereken parçalar, fiyat ve işlem süresi ile ilgili bilgi verilerek tamirat işlemine başlanır. Dolayısıyla kullanılacak yeni parçaların Konya Arçelik yedek parça servisi tarafından sağlanması orijinal ürünler ile uzun süre kullanmanıza olanak tanıyabilir.

Konya Arçelik Yetkili Servis

Konya’nın tüm ilçelerinde Arçelik marka ürünlerinizin arıza tespiti ve tamiri uzman kadro ile yapılmaktadır. Bu yüzden yetkili servis kalitesine erişmeniz mümkün olacaktır. Konya Arçelik yetkili servisi için iletişim bilgilerini alarak ulaşmanız halinde aynı gün içerisinde gelinerek arıza tespiti gerçekleştirilmektedir.

En hızlı şekilde onarımı yapılan ürünler tekrardan evinize teslim edilerek kurulumu gerçekleştirilmektedir. Tüm aşamaların aynı firma tarafından yapılıyor olması daha hızlı ve uygun fiyatlara hizmet almanızı sağlar. Çünkü beyaz eşyaların taşınmasından montajına kadar olan süreçte Konya Arçelik servisi sizler için büyük bir titizlikle sunulmaktadır. Garantili beyaz eşya tamiri için çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise budur.

Share:

Yorum Gönderin